Detail pozice

Studujete vysokou a hledáte si práci, která půjde skloubit s Vaším studiem? Rosteme závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně posilujeme týmy stevardů, kteří s našimi zákazníky cestují po celé Evropě na palubách našich žlutých autobusů RegioJet.

Stevard/ka v autobuse RegioJet z Karlových Varů - brigáda

Čemu se budete v práci věnovat?

Na této pozici budete doprovázet autobusy na linkách z Karlových Varů, odbavovat cestující při nástupu do autobusu a zajišťovat profesionální zákaznický servis (denní tisk, občerstvení, podávání informací, prodej jízdenek). Budete se starat o příjemné prostředí v autobuse a nedílnou součástí vaší práce bude i úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením.
Možnost i zkráceného a plného úvazku.

Hledáme právě Vás?

Určitě ano! Žádnou extra schopnost u nás nepotřebujete, stačí jen úsměv, dobrá nálada a sem tam se umět dorozumět v anglickém jazyce.
Ještě studujete? Žádný problém, směny si můžete naplánovat ve svém volnu.
Zajímalo by Vás dozvědět se ještě více na osobním pohovoru? Pošlete nám svůj životopis a my za Vámi do Karlových Varů přijedeme! Pozveme Vás do příjemné kavárničky, kde Vás, jak už je naším zvykem, pozveme na teplý nápoj zdarma. :-)

Na co se můžete těšit?

Naše žluté linky RegioJet dělají cesty jinými – to říká i naše motto „Měníme cestování na zážitek“. Tak pojďte měnit ho s námi! Získáte skvělou možnost vstoupit do světa dopravy a cestovního ruchu pod uznávanou a silnou značkou.

Budeme se těšit na Váš životopis!

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 22. 11. 2019 do 30. 11. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Kontakt

Vladěna Květová

Podívejte se, jak to u nás vypadá