Detail pozice

Společnost Orbix vznikla v roce 2002 a specializuje se na péči o firemní klientelu. Orbix je akreditovanou IATA kanceláří (Mezinárodní asociací leteckých dopravců) se třemi pobočkami v České republice. Našim krédem je individuální přístup a maximální péče, které důsledně uplatňujeme, ať už je naším klientem firma s malým počtem zaměstnanců či společnost s tisíci zaměstnanci. Orbix plně navazuje na profesionalitu a odbornost své sesterské společnosti STUDENT AGENCY k.s. Spolu tvoříme silný tandem a nejdynamičtěji se rozvíjející agenturu na trhu letenek v ČR. V současné době vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Uklízeč/ka

Pracovní náplň:

  • úklid kanceláří 2 x do týdne
  • vynášení odpadkových košů
  • utírání prachu
  • vysávání kanceláří
  • úvazek 3 hod. týdně

Očekáváme:

  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost a elán do práce

Nabízíme:

  • dlouhodobou brigádu
  • nástup možný ihned
  • zázemí stabilní české společnosti

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 965/31, 602 00  Brno-Veveří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 29. 1. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

75 Kč/hodina

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Petra Urbánková
náměstí Svobody 86/17
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Podívejte se, jak to u nás vypadá