Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Koordinátor provozu dopravy (Helpdesk) na 1/2 úvazek

Hledáte práci na zkrácený úvazek při studiu nebo máte doma malé děti a hledáte práci, s kterou skloubíte osobní i pracovní život? Práci, kde budete moci každý den někomu udělat radost? Kde budete pomáhat nejen našim klientům, ale i našim zaměstnancům? Práci, kde nebudete nikoho "otravovat" po telefonu ale lidé Vám budou volat sami? Jestli jste na všechny otázky odpověděli ano, máme pro Vás příležitost se připojit do týmu Zákaznického centra dopravy.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • řešení nestandardních a krizových situací a rozhodování jejich řešení
  • spolupráce převážně se zaměstnanci firmy - stevardi, prodejci, dispečeři
  • správa a samostatné řešení ztrát a nálezů
  • spolupráce na fungování zákaznického oddělení v rámci autobusové a vlakové dopravy (dispečink, stevardi)

Jakou o Vás máme představu?

  • komunikativnost je vaše nejsilnější vlastnost
  • lidem pomáháte rádi, ne proto, že by se to mělo
  • vaše profesionalita je vlastnost, za kterou Vás kolegové budou uznávat
  • znáte pravý smysl slov: proklientské cítění
  • prokážete, že umíte být podporu pro klienty a zaměstnance

Co Vám nabídneme za dobře odvedenou práci?

  • zajímavou pracovní zkušenost v zázemí zákaznického servisu
  • prima pracovní kolektiv
  • různorodou škálu benefitů (cafeterii, slevy na firemní produkty, stravenky, firemní akce na kterých se setkáte se všemi zaměstnanci firmy, doplňkovou dovolenou a další)
  • pracoviště v centru Brna
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti

Co by Vás mohlo ještě zajímat?

  • fond pracovní doby 20h/týden
  • pracovní doba nerovnoměrná po – ne
  • nástup dle domluvy

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

8000-9300 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Šedá
náměstí Svobody 86/17
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Podívejte se, jak to u nás vypadá