Detail pozice

Hledáme šikovné brigádníky na léto, kteří budou nejen plnit sny o dovolené našim klientům, ale sami si můžou svoji vysněnou dovolenou najít nebo dokonce i vyhrát! Poznáte ten pravý svět cestovního ruchu, stanete se součástí skvělé party a naučíte se spoustu nových věcí.

Dovolenkový guru - brigáda

Jaká bude Vaše náplň práce?

Vaším hlavním úkolem bude péče o klienty, kteří chtějí koupit tu nejlepší dovolenou. Budete to právě Vy, kdo bude sestavovat nabídky, rezervovat zájezdy u cestovních kanceláří, připravovat všechny dokumenty, které se vztahují k prodeji zájezdů a nabízet doplňkové služby jako například cestovní pojištění. Vše, co ke své práci budete potřebovat, Vás naučíme a důkladně Vás proškolíme. Na této pozici budete pracovat vždy od pondělí do pátku 9:00 – 18:00 hod. Zároveň jednou za tři týdny Vás čeká pracovní víkend.

Co od Vás očekáváme?

  • člověka s tahem na branku
  • sympaťáka, který je motivován provizemi z prodeje
  • energickou osobu ochotnou se učit novým věcem
  • člověka, který je schopný vyhledat potřebné informace

Na co se můžete těšit?

  • průměrný výdělek 100 Kč/hod (80 Kč fixní hodinová mzda + provize)
  • za každý prodaný zájezd získáte 20 Kč na kreditovou jízdenku RegioJet
  • vše, co ke své práci budete potřebovat vás naučíme a potvrdíme vám praxi
  • slosování o letecký zájezd k moři do Řecka pro dvě osoby se stravováním all inclusive na konci sezóny
  • práce v samém centru Brna na ulici Lidická

Brigádou to u nás jen začíná:

  • šikovní prodejci mají možnost s námi pokračovat ve spolupráci i po sezóně nebo získat pracovní uplatnění v rámci celé společnosti STUDENT AGENCY

Staň se hvězdou a nauč se plavat v moři zájezdů!

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 965/31, 602 00  Brno-Veveří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 11. 6. 2018 do 28. 9. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

95-100 Kč/hodina

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Kontakt

Vanda Grenarová
Telefon: 539 000 807

Podívejte se, jak to u nás vypadá