Detail pozice

Rosteme závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně posilujeme týmy stevardů, kteří s našimi zákazníky cestují po celé Evropě na palubách našich žlutých autobusů RegioJet. Rozjeďte to s námi a měňte cestování v zážitek!

Stevard/ka na autobusových linkách RegioJet ze Zlína

Jaká bude Vaše náplň práce:

Budete zajišťovat maximální bezpečnost a komfort v autobuse pro naše klienty. Před odjezdem autobusu připravíte vůz na cestu. Přivítáte klienty a případně jim poradíte. Přivítáte je na palubě žlutých autobusů, následně roznesete noviny, časopisy a sluchátka. Klienti si u vás objednávají teplé nápoje a občerstvení, vše postupně přichystáte a opět roznášíte. Průběžně kontrolujete spokojenost klientů. Po dojezdu do cílové stanice připravíte autobus na zpáteční jízdu. Několikrát do měsíce můžete přespat mimo domov, ubytování vám samozřejmě zajišťujeme my.

Co od Vás očekáváme:

  • příjemnou, prozákaznicky orientovanou osobnost
  • odolnost vůči stresu a organizační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • ukončené základní vzdělání
  • nástup na základě dohody

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci mezi lidmi
  • získání cenných pracovních zkušeností
  • netradiční pracovní prostředí
  • práci spojenou s cestováním
  • první práci u nás, která nemusí být poslední, možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Štefánikova 2464/7, 760 01  Zlín-Zlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 23. 2. 2018 do 28. 2. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Kontakt

Michaela Hrochová

Podívejte se, jak to u nás vypadá