Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Pracovník zákaznického servisu odd.zájezdů

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • administrativní podpora reklamačního oddělení v rámci prodeje zájezdů– příjem a evidence reklamací, komunikace s klienty; to vše pod vedením manažera, který *navrhuje řešení a je Vám nápomocen v průběhu celého procesu
  • spolupráce s obchodními partnery při řešení reklamací – cestovní kanceláře, třetí strany
  • komunikace s klienty
  • monitoring a zapracování legislativních změn do agendy reklamací pod vedením manažera
  • pravidelná kontrola aktuálnosti obchodních podmínek CK a certifikátů pojištění proti úpadku
  • další administrativa oddělení

Očekáváme od Vás:

  • dobré vyjadřovací schopnosti slovem i písmem - dokážete se vyjadřovat strukturovaně a srozumitelně
  • pečlivost, systematičnost
  • spolehlivost a schopnost dodržování termínů (systém Vám pomůže)

Výhodou pro Vás bude, jestliže:

  • máte znalost německého jazyka (i základní)
  • máte znalost, či zkušenost s agendou reklamací

Co Vám nabízíme:

  • zodpovědnou práci pod zavedenou značkou
  • příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • systém benefitů (stravenky, kafetérie, výuka jazyků, slevy na produkty společnosti apod.)
  • pracoviště v centru Brna

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 965/31, 602 00  Brno-Veveří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

17000-19000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Kontakt

Lenka Otýpková
nám.Svobody 17
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 539 000 819

Podívejte se, jak to u nás vypadá