Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Chceš být profesionálem v prodeji našich pobytů v zahraničí?

Máš chuť zlepšit svoje komunikační dovednosti a zajímá Tě cestování do zahraničí za prací nebo jazykové pobyty? U nás máš možnost poznat všechno najednou.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budeš mít přehled o všech jazykových a pracovních pobytech, které máme v nabídce – např. au-pair pobyty, Work & Travel a pobyty spojené se studiem jazyka pro děti i dospělé.

Pro klienta budeš první kontaktní osobou – budeš mu vybírat program na míru a ladit s ním potřebné detaily. Jsou zde další možnosti, které můžeš dělat – spolupracovat na marketingové podpoře programů nebo prodávat naše jiné služby (např. cestovní pojištění apod.). Tak co, zaujalo Tě to?

Zaměstnanecké výhody a benefity

Budeš součástí oddělení, které vzniklo jako úplně první. Ano, roku 1993 pan Radim Jančura založil agenturu na au-pair pobyty na základě toho, že jeho spolužačky na škole chtěly vycestovat do zahraničí, ale neměly jak. Máš exkluzivní možnost pokračovat v této misi i Ty a pomáhat klientům vybrat ty nejlepší destinace podle jejich přání a představ, aby se měli co nejlépe.

Nabízíme Ti práci pod silnou značkou, množství zaměstnaneckých benefitů, pracovní prostředí v centru Brna na nám. Svobody. A samozřejmě možnost vydělat si více na základě dobře odvedené práce a provizí z prodeje

Co k práci potřebuješ?

Komunikativní angličtinu, středoškolské vzdělání a motivaci poskytovat našim klientům ten nejlepší servis. Protože to je naše deviza!

Budeme se těšit na Tvůj životopis, motivační dopis a osobní setkání!

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

18000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

 

Kontakt

STUDENT AGENCY k.s.
Lenka Otýpková
nám.Svobody 17
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 539 000 819

Podívejte se, jak to u nás vypadá