Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Praha - Vízový koordinátor

Jaká bude Vaše náplň práce?

Na této pozici budete poskytovat informace a poradenství klientům o vízových povinnostech. Čeká Vás kompletní vyřizování vízových formalit. Můžete se těšit na osobní, telefonickou a emailovou komunikaci s klienty a ambasádami (email, tel.). Součástí Vaší práce bude také prodej doplňkových služeb spojených s cestami do zahraničí (např. pojištění apod.).

Očekáváme od Vás:

  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • příjemné vystupování, orientaci na klienta
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou

Vidíte se na této pozici? Pak Vám nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • zázemí silné české společnosti
  • perspektivní zaměstnání v cestovním ruchu
  • příležitost ke vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • řadu zaměstnaneckých výhod

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Revoluční 767/25, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

20000-22000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Otýpková
nám.Svobody 17
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 539 000 819

Podívejte se, jak to u nás vypadá