Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Úklid pobočky

Pracovní náplň:

- úklid pobočky v Českých Budějovicíh
- úklid by měl probíhat 3-4 hod/TÝDNĚ, tj. cca 12 -14 hod/měsíčně
- jedná se o úklid kancelářských prostor
- práce na dohodu o provedení práce

Očekáváme:

- spolehlivost
- pečlivost
- cit pro detail

Nabízíme:

- zázemí silné české společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lannova tř. 13/7, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 6, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 14. 5. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

80 Kč/hodina

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Lenka Otýpková
nám.Svobody 17
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 539 000 819

Podívejte se, jak to u nás vypadá