Detail pozice

Rosteme závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně posilujeme týmy stevardů, kteří s našimi zákazníky cestují po celé Evropě na palubách našich žlutých autobusů RegioJet. Rozjeďte to s námi a měňte cestování v zážitek!

PROCESTUJ S NÁMI EVROPU! Staň se stevardem pro RegioJet

Čemu se budeš v práci věnovat?

• Tvá cesta začne na vybraných autobusových trasách, kde budeš pečovat o pohodlí našich zákazníků – připravíš jim dobrou kávu, denní tisk a občerstvení dle jejich představ
• Zažiješ tady zajímavé situace, práce bude víc než pestrá, žádný stereotyp jako v kanceláři
• Čeká tě cesta plná dobrodružství do různých měst Evropy - Berlín, Budapešť, Vídeň a později možná i Paříž, Londýn nebo Split. Jestli tě baví cestování, tak tohle je něco pro tebe
• Dáme ti možnost kariérně vyrůst a není to jen fráze. Máme pro tebe speciální školení STEVARD ACADEMY, kde se budeš moct v relativně krátkém čase vypracovat z nováčka na SUPERSTEVARDA a být mentorem pro ostatní.

Koho hledáme?

Šikovné lidi, kteří milují cestování, mají zájem zlepšit se v komunikaci s lidmi, chtějí práci, co nejen vydělá penízky, ale je i životním stylem!

Na co se můžeš těšit?

Možnost být stevardem je skvělá pro lidi, kteří rádi cestují a baví je pečovat o klienty - ať se jedná o klasický servis, ale i řešit různorodé situace, se kterými se v dopravě setkáš. Získáš zkušenosti, které se ti pak budou hodit jak v budoucí kariéře, stejně tak i soukromém životě. Největší radostí je vozit v autobuse spokojené cestující, kteří si váží to, co pro ně děláte. Je to prostě práce, kterou člověk dělá srdcem!

Moje jméno je Vlaďka a taky jsem začínala v RegioJetu jako stevardka. Práce se dala dobře skloubit s mým studiem na škole a taky mě to velmi bavilo. Nyní jsem personalistkou a hledám další takové, pro které může být pozice odrazovým můstkem na kariérní cestě. Pojď si se mnou povykládat na pohovoru – mé kontakty nalezneš níže, tak se neváhej ozvat co nejdříve.

A odměna?

  • Trasa PRAHA-BUDAPEŠŤ-PRAHA odměna 1800 Kč
  • Trasa PRAHA-VÍDEŇ-PRAHA odměna 1500 Kč
  • Trasa PRAHA-BERLÍN-PRAHA odměna 1100 Kč

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těším na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

Křižíkova 345/4, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

STUDENT AGENCY k.s.
Vladěna Květová

Podívejte se, jak to u nás vypadá