Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Specialista zákaznického centra - flexibilní brigáda

Jaká bude Vaše náplň práce?

Máš zájem o přivýdělek ke studiu či přispět do rodinného rozpočtu? V tom případě pro Tebe máme skvělou nabídku! Pojď k nám pracovat jako specialista zákaznického centra na pasivním call centru - lidé volají Tobě, ne ty jim. Hlavní pracovní náplní je především zodpovídání telefonických a emailových dotazů našich klientů, přepojování klientů na konkrétní kolegy, ale i zpracování běžné administrativy. Práce je v samotném centru Brna v Domě pánů z Lipé.

Držíme Ti židli, pokud:

• rád komunikuješ s klienty a řešíš problémy
• chceš zajímavou práci, kde získáš mnoho zkušeností
• naslouchání a empatie je tvou silnou stránkou
• si schopný se domluvit s anglicky hovořícím klientem (němčina výhodou)

Na co se můžeš těšit?

• plné zaškolení s možností dalšího vzdělávání v oblasti komunikace
• tato pozice může být jen začátkem tvé kariéry u nás
• práci v samém centru Brna v Domě pánů z Lipé
• profesionální tým a přátelský kolektiv
• nástup ihned, ale i dle domluvy
• možnost výběru směn dle tvých časových možností a našich požadavků např: 8:00 - 12:00, 9:00 - 13:00, 16:00 - 21:00, 18:00 - 22:00, 19:00 - 7:00 (noční směna)

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 12. 2018 do 30. 11. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

85-105 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Lenka Šedá
náměstí Svobody 86/17
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Podívejte se, jak to u nás vypadá