Detail pozice

Máš zkušenosti z cestovky? Jsi prodejce zájezdů a dovolených? Znáš dokonale svůj produkt, ale už by ses chtěl/a posunout? Chceš si rozšířit znalosti o další rezervační systémy? Pošli nám svůj životopis. Hledáme ZKUŠENÉHO PRODEJCE, který má už něco za sebou a v moři zájezdů umí plavat .

Zkušený prodejce zájezdů a cestovních služeb

Co nabízíme na rozdíl od konkurence:

•Prodáváme vše – od českých hor, přes klasiku (Chorvatsko, Itálie, Egypt), po exotiku. Vytváříme i cestovní balíčky přímo na míru klienta.
•Spolupracujeme i s NĚMECKÝMI cestovními kancelářemi, naučíš se dynamický produkt .
•U nás není výše provize limitovaná. Čím víc prodáš, tím víc si odneseš a tak můžeš i sobě dopřát luxusní odpočinek!
•Jinak je to „běžná“ pracovní náplň Prodejce zájezdů.
Budeš pomáhat klientům plnit představy a sny o dovolené, připravovat dokumenty, které k prodeji zájezdů patří a nabízet doplňkové služby jako je například cestovní pojištění.

Co od Tebe očekáváme:

• obchodního ducha
•zkušenost s prodejem zájezdů
• aktivitu a otevřenost k novým nápadům
• spolehlivost
• schopnost pohotově vyhledat informace
• nástup ihned nebo dle dohody

Vidíš se na této pozici? Pak Ti nabízíme:

• dostatečný přísun klientely
• motivační složku mzdy ve formě provizí
• práci pod zavedenou a zákaznicky uznávanou značkou
• systém benefitů (stravenky, kafetérie, slevy na produkty společnosti apod.)

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karlovo náměstí 2097/10, 120 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

18000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Kontakt

Vanda Grenarová
Telefon: 539 000 807

Podívejte se, jak to u nás vypadá