Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Vodič/ka autobusu RegioJet (Bratislava - Viedeň)

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • preprava osôb v rámci linky Bratislava - Viedeň
  • vedenie zvereného vozidla a poskytovanie služieb
  • starostlivosť o čistotu a bežnú údržbu vozidla
  • výdaj cestovných lístkov a príjem hotovosti
  • nástupné miesto: Bratislava

Na tejto pozícii od Vás požadujeme:

  • vodičský preukaz sk. D
  • kartu vodiča na digitálny tachograf
  • platný doklad o psychickej a zdravotnej spôsobilosti na výkon práce vodiča autobusu
  • kvalifikačnú kartu vodiča
  • čistý výpis z evidenčnej karty vodiča
  • min 2 roky prax v autobusovej doprave
  • trestnú bezúhonnosť
  • časovú flexibilitu, spoľahlivosť

Na tejto pozícii Vám ponúkame:

  • možnosť jazdiť na najmodernejších autobusoch v strednej Európe
  • príležitosť stať sa členom spoločnosti, ktorá dvíha úroveň cestovania na Slovensku
  • zaujímavú a perspektívnu prácu medzi ľuďmi pre populárneho súkromného dopravcu skupiny STUDENT AGENCY
  • získanie cenných pracovných skúseností
  • stabilitu zamestnania
  • firemné benefity

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bratislavský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Němčina (základní), Angličtina (základní)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Radek Matula
Náměstí Svobody 86/17
602 00  Brno-Brno - město
Česká republika

Podívejte se, jak to u nás vypadá