Detail pozice

Studujete vysokou a hledáte si práci, která půjde skloubit s Vaším studiem? Rosteme závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně posilujeme týmy stevardů, kteří s našimi zákazníky cestují po celé Evropě na palubách našich žlutých autobusů RegioJet.

Stevard/ka v autobuse RegioJet z Ostravy

Jaká bude Vaše náplň práce:

Budete zajišťovat maximální bezpečnost a komfort v autobuse pro naše klienty. Před odjezdem autobusu připravíte vůz na cestu. Přivítáte klienty a případně jim poradíte. Přivítáte je na palubě žlutých autobusů, následně roznesete noviny, časopisy a sluchátka. Klienti si u vás objednávají teplé nápoje a občerstvení, vše postupně přichystáte a opět roznášíte. Průběžně kontrolujete spokojenost klientů. Po dojezdu do cílové stanice připravíte autobus na zpáteční jízdu. Několikrát do měsíce přespíte mimo domov, ubytování vám samozřejmě zajišťujeme my.

Momentálně nabízíme zkrácený úvazek s možností dobírat si směny na zahraničních linkách z Ostravy nebo Prahy.

Očekáváme od Vás:

  • příjemnou, prozákaznicky orientovanou osobnost
  • odolnost vůči stresu
  • časovou flexibilitu
  • ukončené základní vzdělání
  • nástup na základě dohody
  • plnoletost podmínkou

Těšit se můžete na:

  • zajímavou a perspektivní práci mezi lidmi
  • získání cenných pracovních zkušeností
  • netradiční pracovní prostředí
  • práci spojenou s cestováním
  • první práci u nás, která nemusí být poslední, možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity - slevy na produkty společnosti, kafeterie, věrnostní odměny, jazykové vzdělávání, motivační Steward Akademie

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 639/1, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Paseková

Podívejte se, jak to u nás vypadá