Detail pozice

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Úklid kanceláří (dlouhodobá brigáda)

Pracovní náplň:

  • pravidelný úklid kancelářských prostor
  • vysávání, úklid sociálních zařízení
  • doplňování hygienických potřeb
  • spolupráce na základě DPP (cca 8hod/týdně)
  • pracovní doba: 2-3 x týdně: 3 hod. kdykoli během pracovní doby 8:00 - 18:00

Očekáváme:

  • spolehlivost, pečlivost
  • zkušenost s úklidem

Nabízíme:

  • místo výkonu práce v centru Brna
  • vhodné jako přivýdělek k jinému prac. poměru

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis s průvodním dopisem prostřednictvím odkazu „Odpovědět na tuto pozici“ ve spodní části obrazovky. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost STUDENT AGENCY k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 965/31, 602 00  Brno-Veveří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 1. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

85-90 Kč/hodina

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Vanda Grenarová
Telefon: 539 000 807

Podívejte se, jak to u nás vypadá