Detail pozice

Rádi byste se stali součástí kolektivu lidí, kteří přinášejí novou kvalitu cestování? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard přepravních služeb? Do našeho autobusového oddělení nyní hledáme šikovné kolegy/kolegyně, kteří nám budou pomáhat udržovat kvalitu našich služeb.

Sprechen Sie Deutsch? Specialista zákaznického centra.

Láká Vás brigáda v autobusové a vlakové dopravě, kde si procvičíte cizí jazyk?
Nebojíte se vyřizovat reklamace klientů, jejich oprávněnost a proč k nim došlo?
Na druhé straně také řešit i podněty a pochvaly od klientů a tím pracovat na zlepšení služeb naší společnosti? Máme práci právě pro Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • péče o klienty v rámci autobusové a vlakové dopravy, zpracování jejich požadavků (pochvaly, podněty, reklamace, stížnosti) především v němčině
  • správa a samostatné řešení reklamací, zastřešení celého reklamačního procesu
  • spolupráce na fungování zákaznického oddělení v rámci autobusové a vlakové dopravy RegioJet
  • spolupráce na zlepšování procesů a zkvalitnění služeb

Co od Vás očekáváme?

  • pokročilou úroveň NJ a mírně pokročilou úroveň AJ
  • profesionalitu a opravdovou podporu pro klienty, silné proklientské cítění
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu pomoci

Co Vám nabízíme?

  • brigádu s možností volby směn dle domluvy
  • zajímavou a dynamickou práci
  • spolupráci v přátelském kolektivu
  • pracoviště v centru Brna
  • kariérní růst v rámci společnosti
  • výkonnostní finanční odměny

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 2. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Věra Řezaninová

Podívejte se, jak to u nás vypadá