Detail pozice

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových a autobusových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Chcete byť súčasťou sveta žltých vlakov a autobusov? Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Personalista - Junior

Máš rád/a práci s lidmi a vždy tě lákalo pracovat na personálním oddělení, ale nemáš dostatek zkušeností? Jsi akční, kreativní a máš rád/a výzvy? Máme tu pro tebe skvělou zprávu. Právě se nám uvolnilo místo na pozici personalista-junior. Nabízíme ti skvělou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti HR. Nejen, že si vyzkoušíš náborový proces od A po Z, ale budeš mít i příležitost podílet se na HR marketingových aktivitách.

Jak by vypadala tvoje náplň práce?

- budeš psát/vystavovat inzerci, vybírat vhodné uchazeče a zvát je na výběrová řízení. Nemusíš mít strach, tohle všechno budeš dělat ve spolupráci s našimi zkušenými personalisty
- současně budeš zodpovědná/ý za administrativní činnosti a tvorbu pracovně-právních dokumentů. Budeš vytvářet a prodlužovat smlouvy a ukončovat pracovní poměry
- budeš se starat o Teamio, náš pracovní portál, přes který se k nám hlásí zájemci o práci
- také budeš spolupracovat na HR marketingových aktivitách, tzn. účastnit se veletrhů, přednášek na školách, spolupořádat další náborové akce a zajišťovat kontakty se školami

Co ti můžeme nabídnout?

- prostor k neustálému vzdělávání v oblasti HR, kde budeš spolupracovat se zkušenými personalisty
- možnost kariérního růstu. Ale opravdu. Pokud se osvědčíš a práce se ti bude líbit, jsme otevření postupu na jinou pozici v rámci personálního oddělení
- nástup ideálně ihned nebo dle domluvy
- skvělý kolektiv s přátelskou atmosférou

Pokud máš zájem o tuto pozici a chtěl/a bys zjistit, jak to na HR chodí, v tom případě už se těšíme na tvůj životopis. Ten nám zašli pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Otýpková
nám.Svobody 17
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 539 000 819

Podívejte se, jak to u nás vypadá