Detail pozice

Jsou Vám pojmy jako má dáti, dal, faktury, audit nebo daně blízké? Blízké nejen tím, že jste je už slyšeli, ale rádi se v těchto činnostech zdokonalíte? Naše ekonomické oddělení hledá novou posilu na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Máte zkušenosti s účetní agendou? Ovládáte daně? V tom případě se budeme těšit na Váš životopis.

Samostatná účetní

Pracovní náplň:

- zodpovědnost za účetní agendu menší firmy ve skupině
- příprava fakturací, řešení zápočtů
- zpracování faktur souvisejících s prodejem jízdenek
- kooperace s produktovým oddělením při nastavování účetních procesů
- nastavení prodejního systému dle platné účetní a daňové legislativy
- úzká spolupráce s hlavní účetní – sestavování výkazů, chystání saldokont
- spolupráce na sestavení účetní závěrky
- spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi v účetnictví min. 2 roky
- zkušenosti s účetní a daňovou problematikou
- pečlivost, cit pro detail
- samostatnost, zodpovědnost

Výhodou - ne podmínkou:

- znalost informačního systému HELIOS

Nabízíme:

- příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
- zajímavou práci v příjemném a přátelském kolektivu
- pestrý systém benefitů (slevy na firemní produkty, stravenky, kafetérie...)
- pro věrné zaměstnance dny volna navíc
- pružná pracovní doba
- pracoviště v samém centru Brna v Domě pánů z Lipé
- nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? V tom případě zašlete svůj životopis pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Kontakt

Tereza Morysová
Telefon: +420 603 446 684

Podívejte se, jak to u nás vypadá