Detail pozice

„Chceme být předním poskytovatelem přepravních a cestovních služeb ve střední Evropě, který určuje trendy a standardy, boří předsudky a je inspirací pro všechny." Do našeho HR týmu hledáme posilu, která nám pomůže udržovat standardy, bořit předsudky a bude inspirací nejen pro kolegy v týmu HR, ale napříč společností. Jsi to Ty?

Náborář / personalista pro Slovensko

Hledáme usměvavého parťáka / parťačku s pracovním nábojem a chutí dokázat v personalistice fakt hodně. Těšíme se, až Ti odkryjeme pokličku a ukážeme, jak to funguje u jednoho z předních dopravců v České republice. Přesto, že jsme připraveni Tě hodně věcí naučit, bude fajn, pokud už nějakou zkušenost s náborem i trochou administrativy máš.
Dostaneš totiž na starosti péči o jednu velmi důležitou součást našeho zákaznického servisu. Na povel budeš mít především nábor nových stevardů, ale i prodejců ať už do vlaků nebo autobusů a to v rámci celého Slovenska. Ale pozor - náborem Tvoje práce nekončí. Pro nové kolegy připravíš i nástupní balíček všech dokumentů a provedeš je prvním dnem ve společnosti. Postupně také budeš řešit každodenní všední i nevšední maličkosti, které lidské zdroje přináší.

Zaujali jsme Tě? Ale my ještě nekončíme...

Kromě velmi zajímavé, nevšední a dynamické práce na Tebe čeká skvělý tým kolegů, který bude kdykoli připraven Ti pomoci. Potkávat se budeme minimálně 1x měsíčně v Brně a věř tomu, že si s námi užiješ spoustu legrace.
Do placu dáváme také skvělou šéfovou Lenku, která své práci rozumí a dává nám bezbřehou důvěru i podporu pro všechno, pro co se nadchneme.
Naše nabídka je spojená se spoustou cestování po krásách Slovenska, žádná bolavá záda a osmihodinová nuda za počítačem. Nezastíráme, že Tě čeká pořádná jízda, na druhou stranu, to co u nás se jinde jen tak nenaučíš. A víkendy budeš mít 100% volné.

Jak jsme si Tě vysnili?

Vysnili jsme si u Tebe vlastnosti jako jsou skvělé komunikační dovednosti, zaměření a cit pro detail, pečlivost. Potřebujeme, aby na Tebe bylo spolehnutí. Chceme k sobě do týmu aktivního spoluhráče, který se bude umět správně ptát a bude ta správná spojka mezi jednotlivými odděleními i mezi jednotlivými kolegy.
Určitě je také fér zmínit, že Tvoje zaškolení bude probíhat v Brně, takže v prvních měsících počítej s tím, že se "přestěhuješ" a budeš nasávat všechny informace a potřebné know-how.

Vidíš se v tom? Pak jsi pro nás jasná volba!

Tak už neváhej a pošli nám pár motivačních řádků a svůj životopis. Uděláš to pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.
Těšíme se na Tebe!

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

Košice

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

700 EUR/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Slovenština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt

Věra Řezaninová
Telefon: +420 539 000 809

Podívejte se, jak to u nás vypadá