Detail pozice

Rádi byste se stali součástí kolektivu lidí, kteří přinášejí novou kvalitu cestování? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard přepravních služeb? Do našeho autobusového oddělení nyní hledáme šikovné kolegy/kolegyně, kteří nám budou pomáhat udržovat kvalitu našich služeb.

Specialista péče o zákazníky

Láká Vás práce, kde denně využijete němčinu? Chcete přispívat ke zlepšení kvality cestování v rámci autobusové a vlakové dopravy? Pojďte pracovat k nám do naší centrály do domů Pánů z Lipé v centru Brna. Čeká na Vás tým šesti zkušených kolegů, kteří již teď pomáhají našim cestujícím a jsou připraveni pomoci i Vám!

Jaká bude Vaše náplň práce?

• péče o klienty v rámci autobusové a vlakové dopravy, zpracování jejich požadavků (pochvaly, podněty, reklamace) a to především v německém jazyce
• samostatné řešení reklamací od A do Z
• spolupráce při zlepšování procesů a zkvalitnění služeb

Co od Vás očekáváme?

• pokročilou úroveň NJ a mírně pokročilou úroveň AJ slovem i písmem
• proklientský přístup a dobré komunikační schopnosti
• schopnost zvládat stresové situace
• ochotu aktivně pomáhat

Co Vám nabízíme?

• flexibilní pracovní doba (PO-PÁ) s možností volby směn dle domluvy
• výkonnostní finanční odměna
• tým skvělých kolegů, kteří Vám vždy pomohou
• prostor zúčastnit se interních vzdělávacích kurzů
• možnost kariérního růstu v rámci společnosti
• příspěvek na stravování ve formě stravenek
• karta Multisport
• využití slev a zvýhodněných produktů naší společnosti (letenky, dovolená, jízdenky)
• nástup možný dle domluvy
• pracoviště v samém centru Brna

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na Váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Mzda

16000-20000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Jitka Košutová
Telefon: +420 721 953 380

Podívejte se, jak to u nás vypadá