Detail pozice

Rádi byste se stali součástí kolektivu lidí, kteří přinášejí novou kvalitu cestování? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard přepravních služeb? Do našeho oddělení kontroly nyní hledáme šikovné kolegy/kolegyně, kteří nám budou pomáhat udržovat kvalitu našich služeb.

Rád/a cestuješ a chceš, abychom Ti za to i platili?

Pak jsi u nás na správné adrese :)

Chceme cestovního nadšence, který nám pomůže při zvyšování kvality u našich autobusových linek. Pomůžeš nám kontrolovat (pravidelně i nahodile) nastavené procesy a podílet se na neustálém zlepšování.
Samozřejmě Tě nemine ani administrativa – nezbytný reporting i práce s naším interním systémem.

Jak si Tě představujeme?

Vysnili jsme si u Tebe vlastnosti jako je zaměření a cit pro detail, pečlivost, umění správně formulovat své postřehy. Potřebujeme, aby na Tebe bylo spolehnutí, rozuměj, prokrastinace je pro Tebe sprosté slovo. :)
A v neposlední řadě, máš na nás čas a to nejméně 1 den (12 hodin) v týdnu. Který to bude, necháme na Tobě, ale důležitá je pro nás pravidelnost a možnost odpracovat každý týden jeden celý den. Měsíčně tedy nejméně 48 hodin.

Už se na Tebe moc těšíme a věř, že i Ty se máš nač těšit ;)

Pokud si plácneme, můžeš se těšit na finanční odměnu, která v sobě zahrnuje odměnu za administrativu i projetý čas v našich dopravních prostředcích.
Do placu dáváme také skvělou šéfovou, která své práci rozumí a dává svým lidem důvěru i podporu. Pracovní dobu si můžeš naplánovat dle svých možností a v neposlední řadě se z toho může vyklubat dlouhodobá spolupráce s kariérním růstem.

Zaujala Tě tato pozice? V tom případě už se těšíme na Tvůj životopis, který nám pošleš pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 279/1, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 5. 11. 2019 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

115-170 Kč/hodina

 

Kontakt

Jitka Košutová
Telefon: +420 721 953 380

Podívejte se, jak to u nás vypadá