Detail pozice

Jsou Vám pojmy jako má dáti, dal, faktury, audit nebo daně blízké? Blízké nejen tím, že jste je už slyšeli, ale rádi se v těchto činnostech zdokonalíte? Naše ekonomické oddělení hledá novou posilu na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Máte alespoň základní zkušenosti s účetní agendou? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Samostatná účetní

Pracovní náplň:

  • Zpracování faktur souvisejících s prodejem jízdenek.
  • Komplexní účetní agenda (faktury, režijní náklady, apod.).
  • Příprava podkladů pro přiznání DPH a souhrnné hlášení.
  • Spolupráce na účetní uzávěrce (měsíční i roční) - dohady, kurzové rozdíly, časový rozlišení.
  • Práce v kolektivu dalších účetních.

Očekáváme:

- praxe v účetnictví min. 2 roky
- znalost komplexní účetní agendy výhodou, nutností je znalost základních účetních - operací a režijních nákladů a alespoň teoretická znalost daňové problematiky
- znalost programů sady MS Office
- znalost informačního systému HELIOS - výhodou

Rádi bychom našli do týmu kolegyni/kolegu, která/ý bude:

- zodpovědný a samostatný
- pečlivý a svědomitý ke své práci
- v neposlední řadě - usměvavý a týmový :)

Nabízíme:

  • Příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností.
  • Zajímavou práci v příjemném a přátelském kolektivu.
  • Pestrý systém benefitů (slevy na firemní produkty, stravenky, kafetérie...).
  • Pro věrné zaměstnance dny volna navíc.
  • Pružná pracovní doba.
  • Pracoviště v samém centru Brna v Domě pánů z Lipé.
  • Nástup možný ihned.

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Kontakt

Petra Peňázová
Telefon: +420 539 000 801

Podívejte se, jak to u nás vypadá