Detail pozice

STUDENT AGENCY holding a.s. je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete nasbírat zkušenosti a profesně se realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Aktuálně hledáme novou posilu, která nám pomůže s bezpečností a požární ochranou.

Preventista/ka BOZP a PO

Náplň práce:

Hledáme člověka, který bude zajišťovat a dohlížet nad plněním požadavků BOZP a PO na pracovišti.

oblast BOZP:
• kontrola dodržování bezpečnostních pravidel při pohybu v kolejišti
• kontrola dodržování bezpečnostních předpisů v objektech i ve vlacích
• kontrola lékárniček na pracovišti
• umisťování bezpečnostních značek a cedulek

oblast PO:
• kontrola platnosti a zajišťování revizí
• zodpovědnost za dodržování požárních předpisů
• kontrola proškolení požárních hlídek

..a dále:
• kontrola dokumentace BOZP a PO
• řešení nedostatků a porušení jednotlivých předpisů a pravidel
• spolupráce s hlavním interním technikem

Co byste měli mít a umět?

  • min. SŠ vzdělaní
  • práce na PC (MS Office)
  • pečlivost, zodpovědnost a svědomitost
  • musíte být zdravotně FIT

Výhodou bude pokud:

  • budete mít zkušenosti s BOZP a PO v drážní oblasti
  • ŘP. skupiny B

Jak si vás představujeme?

Jste energický a zodpovědný člověk, který se nebojí komunikovat a upozornit na chyby a porušení předpisů. Umíte si vybudovat přirozenou autoritu a zvládáte řešit i nepříjemné situace v klidu. Hledáme člověka, který zvládne běhat v terénu a následně zvládne zkompletovat potřebnou dokumentaci, včetně reportu svému nadřízenému. Nepotřebujeme zkušeného odborníka – rádi Vám poskytneme potřebnou praxi, důležitou pro získání zkoušky na OZO v prevenci rizik.

Pozice je vhodná pro osobu, která nemá požadovanou praxi pro výkon zkoušky OZO v prevenci rizik podle zákona 309/2006 Sb.

Co Vám za to nabízíme?

• Stabilní zaměstnání v prosperující firmě.
• Pracoviště v našem depu na Smíchově.
• Flexibilní pracovní doba/možnost zkráceného úvazku.
• Příležitost získat potřebnou praxi pro odbornou způsobilost bezpečnostního technika.
• Za každý odpracovaný den stravenku v hodnotě 80 Kč.
• Bohatý systém firemních benefitů (jazykové kurzy, cafetérie, občerstvení na pracovišti...)
• Pro věrné zaměstnance nabízíme dny volna navíc.

Tak co? Jste to vy? Pokud jste se v inzerátu alespoň z části našli, pošlete nám svůj životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Praxe a stáže. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Morysová
Telefon: +420 539 000 826

Podívejte se, jak to u nás vypadá