Detail pozice

Chcete být součástí týmu, který pomáhá klientům cestovat do různých exotických destinací a zemí s vízovou povinností? V tom případě pro Vás máme skvělou příležitost. Pojďte k nám pracovat jako VÍZOVÝ KOORDINÁTOR.

Vízový koordinátor

Jaká bude Vaše náplň práce:

Na této pozici budete poskytovat informace a poradenství klientům o vízových povinnostech. Čeká Vás kompletní vyřizování vízových formalit. Můžete se těšit na osobní, telefonickou a emailovou komunikaci s klienty a ambasádami (email, tel.). Součástí Vaší práce bude také prodej doplňkových služeb spojených s cestami do zahraničí (např. pojištění apod.).

Očekáváme od Vás:

  • samostatnost, zodpovědnost, PEČLIVOST
  • příjemné vystupování, orientaci na klienta
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
  • aktualizaci a zohledňování změn v požadavcích jednotlivých ambasád
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou
  • nástup možný v průběhu ledna

Vidíte se na této pozici? Pak Vám nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • zázemí silné české společnosti
  • perspektivní zaměstnání v cestovním ruchu
  • odborné zaškolení
  • příležitost ke vzdělávání
  • systém benefitů (stravenky, kafetérie, výuka jazyků, slevy na produkty společnosti apod.)
  • práci v centru Brna v Domě pánů z Lipé

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

20000-22000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Vanda Grenarová
Telefon: +420 539 000 807

Podívejte se, jak to u nás vypadá