Detail pozice

STUDENT AGENCY k.s. je provozovatel vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Společně s námi můžete z cestování udělat zážitek. Stanete se součástí světa žlutých vlaků a autobusů?

Specialista pro skupinové rezervace - skvělá příležitost

Máme pro Vás neodolatelnou nabídku:

Staňte se součástí našeho obchodního týmu a pomozte našim zákazníkům najít to nejvýhodnější spojení pro jejich cesty. Týkat se Vás bude agenda zajištění skupinových rezervací pro autobusové i vlakové linky → tedy práce v rezervačním systému. Jedná se o komplexní podporu našich klientů. Součástí Vaší práce bude i aktivní nabízení doplňkových služeb. Nevyhnete se ani práci v účetním programu (vystavování faktur, kontrola, oprava jednotlivých daňových dokladů, řešení případných pohledávek).

Těšit se můžete na:

Kompletní podporu ve Vašich začátcích. Žádný učený z nebe nespadl a zorientovat se ve všech námi nabízených službách chce svůj čas. Jsme skvělý tým a Vy brzo přijdete na to, že jsme skoro jako rodina. Můžeme se na sebe spolehnout a to je někdy víc, než modré z nebe.
Zároveň Vám nabídneme rozumný fixní plat spolu s osobním ohodnocením a celou řadou benefitů od stravenek po dny volna navíc.

Jste silná osobnost s obchodním duchem?

Pokud umíte pracovat s PC a MS Office zvládáte minimálně na uživatelské úrovni máme téměř vyhráno. Ještě se nebát převzít iniciativu ani zodpovědnost za splnění jednotlivých úkolů a už může být ruka v rukávě. Máte-li skvělý time-management, umíte si stanovit priority a nevadí Vám dělat samostatnou práci, pak už neváhejte a pošlete nám na sebe kontakt.

Těšíme se, až se s Vámi potkáme!

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Veronika Svobodová
Telefon: +420 539 000 804

Podívejte se, jak to u nás vypadá