Detail pozice

Student Agency a RegioJet posiluje vývojový tým! Nejdynamičtější firma na evropské železnici za rok přepraví více než 17 mil. cestujících. Pokud vás baví vyvíjet mobilní a webové aplikace a chcete spolu s námi měnit cestování v zážitek, nastupte do VLAKU, který dává smysl a vydejte se s námi na DRÁHU.

iOS vývojář

Staňte se součástí týmu, který bude pracovat na nových produktech a funkcionalitách, které budou jedinečné na českém i středoevropském trhu! Novému týmu chceme dát příležitost vytvářet opravdu jedinečné projekty v unikátním spojení značek RegioJetu a Student Agency.

Pracovní náplň:

  • nativní vývoj aplikací pro iOS (Swift / Objective C)

Hledáme kandidáta, který :

  • má všeobecný rozhled v oblasti vývoje software pro mobilní telefony
  • má znalost GITu, JIRA
  • se bude podílet se na Codereview

Vidíš se na této pozici? Pak Ti nabízíme:

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • výkon práce s moderními technologiemi
  • pružnou pracovní dobu
  • pracoviště v centru Brna

Zaujala tě tato pozice? V tom případě už se těšíme na tvůj životopis, který nám zašleš pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Kontakt

Petra Peňázová
Telefon: +420 539 000 801

Podívejte se, jak to u nás vypadá