Detail pozice

Rádi byste se stali součástí úspěšné firmy, proniknout do oblasti cestovního ruchu a poznat cestování z jiné strany?? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard ? Do našeho letenkového oddělení nyní hledáme šikovné kolegy/kolegyně, kteří nám budou pomáhat udržovat kvalitu našich služeb.

Konzultant/ka back office oddělení

Pracovní náplň:

  • podpora prodejního oddělení cestovní služeb
  • tvorba dobropisů a provizních faktur
  • kontrola správnosti faktur a nápočtu ziskovosti
  • dohledávání plateb kartou v online pokladně
  • příprava podkladů pro účetní oddělení a související administrativa
  • evidence cenin (parkovací karty, vouchery, benefity )

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní AJ
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • dobré analytické a pozorovací schopnosti
  • znalost systému Helios Inuvio výhodou
  • vhodné i pro šikovné absolventy

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti s více než 550 zaměstnanci
  • motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
  • příležitost k vzdělávání
  • profesní růst a zkušenosti
  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • nástup dle domluvy

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Kontakt

Jitka Košutová
Telefon: +420 721 953 380

Podívejte se, jak to u nás vypadá