Detail pozice

Chtěli byste vést tým na oddělení prodeje? Rádi komunikujete s lidmi? STUDENT AGENCY holding a.s. hledá novou, šikovnou posilu do týmu prodejního oddělení a to na pozici Manažera prodeje. Hledáme člověka, který chce rozvíjet své znalosti a dovednost v oblasti obchodu a nemá problém motivovat a dávat zpětnou vazbu svým podřízeným.

Manažer prodeje

Náplň práce:

  • zajištění provozu oddělení prodeje
  • vedení lidí
  • hodnocení svých podřízených
  • zodpovědnost za obrat firmy

Požadujeme:

  • schopnost rozvíjet svěřený produkt po obchodní i produktové stránce
  • zkušenosti z obchodu, reprezentativní vystupování, komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • přirozený respekt, silná orientace na výsledky, schopnost dotahovat úkoly, "tah na bránu"
  • samostatnost a iniciativu při řešení úkolů
  • výbornou orientaci v datech, pravidelné reporty

Nabízíme:

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, slevy na produkty firmy)
  • pracoviště v centru Brna

Zaujala Vás tato pozice? V tom případě se už těšíme na Váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Kontakt

Jitka Košutová
Telefon: +420 721 953 380

Podívejte se, jak to u nás vypadá