Detail pozice

RegioJet a.s. je dceřinou společností holdingu STUDENT AGENCY. Přidej se do našeho týmu a pomoz nám měnit cestování na zážitek.

Kontrolor/ka prodejního systému v dopravě

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • finanční controlling (kontrola online platebních kanálů a jejich návaznost na účetnictví)
  • kontrola správnosti účtování prodejců (návaznosti prodejního systému s účetním systémem)
  • kontrola správnosti nastavení systémových procesů (procesy spojené s bezhotovostními úhradami jízdenek, skladové hospodářství)
  • administrátorské práce v prodejním systému jízdenek (nastavení platebních kanálů, dohledávání transakcí apod.)
  • úzká spolupráce se zákaznickým servisem (dohledávání reklamovaných transakcí) a s IT (náprava příp. procesních chyb spojených s bezhotovostními platbami)

Co od Vás očekáváme:

  • ukončení SŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • znalost programu Helios a Ybus výhodou nikoliv podmínkou
  • základní účetní znalosti výhodou
  • dynamickou pozitivní osobnost
  • analytické myšlení
  • preciznost, odpovědnost, flexibilitu

Co Vám nabízíme:

  • stanete se součástí silné značky v oblasti autobusové dopravy
  • budete spolupracovat v přátelském kolektivu plném odborníků
  • zázemí silné české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení + motivační systém včetně kvartálních odměn
  • možnost seberealizace
  • zaměstnanecké benefity - slevy na produkty společnosti (letenky, zájezdy, jazykové pobyty apod.), příspěvek na stravování, multisport kartu....
  • pracoviště v centru Brna

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis prostřednictvím odkazu „Odpovědět na tuto pozici“.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Student Agency

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Svobodová

Podívejte se, jak to u nás vypadá