Detail pozice

Zajímáte se o marketing, weby a sociální sítě a chcete se v těchto oblastech dále rozvíjet? Chcete pracovat pro silnou českou značku a dynamické pracovní prostředí se Vám líbí? Do marketingového týmu, ve kterém nikdy není nuda, právě hledáme posilu. Dejte nám o sobě vědět.

Marketingový specialista

Jaká bude Vaše náplň práce?

● Spravovat a editovat obsah na našich webech - momentálně v systémech Olymp a Strapi. Už brzy ale jen ve Strapi.
● Budeš zodpovědný(á) za to, že jsou na našich webech aktuální informace
● Přesměrovávat stránky a hlídat správnost propojení na naše interní systémy
● Upravovat obrázky a jednotlivé prvky na webu

Co od Vás očekáváme?

● Cit pro pečlivost a je spolehlivost
● Dobrou znalost českého jazyka
● Znalost cizího jazyka, hlavně AJ je velkou výhodou
● Alespoň základní povědomí o tvorbě a správě webů, případně i SEO - není podmínkou

Co Vám nabízíme?

● Možnost osobního i kariérního růstu
● Pracovat na projektech s obraty v řádu miliard a obrovskou denní návštěvností.
● Platové ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem.
● Skvělý tým lidí, kteří se vzájemně podporují a směřují ke společnému cíli
● Multisport kartu.

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Kontakt

Jitka Košutová
Telefon: +420 721 953 380

Podívejte se, jak to u nás vypadá