Účetní

Jsou Vám pojmy jako má dáti, dal, faktury, audit nebo daně blízké? Blízké nejen tím, že jste je už slyšeli, ale rádi se v těchto činnostech zdokonalíte? Naše ekonomické oddělení hledá novou posilu na pozici Účetní pro ekonomické oddělení. Znáte ČÚS a máte alespoň základní zkušenosti s účetní agendou? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň:

  • zpracovávání účetních operací
  • přijaté faktury
  • účtování běžných dokladů dle požadavku
  • práce v systému Helios Orange

Očekáváme:

  • znalost ČÚS
  • zkušenosti MS Excel
  • znalost Helios Orange
  • znalost daňových zákonů DPPO a DPH

Nabízíme:

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • stabilní zaměstnání u prosperující firmy
  • pestrý systém firemních benefitů (Cafetérie, Multisport karta, slevy na firemní produkty… )
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba a pracoviště přímo v centru Brna

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Co vám můžeme nabídnout

Místo pracoviště

náměstí Svobody 86/17, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktujte nás

Vendula Pilichová
Telefon: +420 722 458 787

Podívejte se jak to u nás vypadá

Jak u nás probíhá výběrové řízení

1.

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala? Pošlete nám svůj životopis!

2.

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista s pozvánkou na pohovor.

3.

Přijďte si s námi popovídat. Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

4.

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

5.

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!