Práce v hotelu v Rakousku

Rádi byste se stali součástí kolektivu lidí, kteří přinášejí novou kvalitu ubytování? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard služeb? Hledáme nové kolegy do rakouského hotelu.

Pracovní náplň:

Hledáme páry pro které bude radost pracovat v našich hotelech a zároveň si užívat a čerpat energii z krásy hor. Práce v páru má vždy výhodu, zvláště, když se vám bude stýskat.

Popis pozice: recepční, starost o zákazníky hotelu, starost o budovu hotelu, servírování snídaní, servírování večeří, úklid společných prostor, starost o technické zázemí hotelů, koordinace pokojských a případně dalších zaměstnanců, zásobování. Pozice se vždy skládá z části vyjmenovaných činnosti.

Očekáváme:

- Znalost jazyků, zejména pro hotel v Rakousku je to němčina, minimálně alespoň komunikativní angličtina.
- Praxi z gastronomie nebo pohostinství výhodou
- Komunikační dovednosti
- Samostatnost
- Odolnost vůči stresu
- Ochotu případně vycestovat za hranice
- Ochotu pracovat a žít v hotelu

Nabízíme:

- Ubytování v hotelu zdarma
- Skipas zdarma (Rakousko)
- Nástup dle dohody
- Zaškolíme vás
- Pracovní doba je nastavená tak, abyste měli čas na sebe, na lyžování i turistiku

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Co vám můžeme nabídnout

Místo pracoviště

Rakousko

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktujte nás

Vendula Pilichová
Telefon: +420 722 458 787

Podívejte se jak to u nás vypadá

Jak u nás probíhá výběrové řízení

1.

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala? Pošlete nám svůj životopis!

2.

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista s pozvánkou na pohovor.

3.

Přijďte si s námi popovídat. Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

4.

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

5.

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!