Řidič/ka autobusu (Zlín-Brno)

RegioJet a.s. je dceřinou společností holdingu STUDENT AGENCY. Přidej se do našeho týmu a pomoz nám měnit cestování na zážitek.

Pracovní náplň:

- Nehodíme Vás do vody. Nejprve projdete řádným proškolením a zácvikem.
- Režim práce dle domluvy.
- Budete mít přiřazený vlastní autobus, který budete sdílet pouze se svými kolegy.
- Po čase se můžete stát vedoucím našeho autobusu, s bonusovým příplatkem navíc.
- Na cestách se můžete spolehnout na pomoc našich dispečerů
- Výjezdní místo: Zlín.

Očekáváme:

- Jste náš člověk, pokud máte praxi v autobusové dopravě nebo v MKD.
- Plácneme si, pokud máte řidičský průkaz skupiny D, profesní průkaz, kartu řidiče a pojištění odpovědnosti za škodu.
- Zodpovědnost a spolehlivost pro Vás nejsou cizí pojmy.
- Trestní bezúhonnost je pro nás podmínkou.
- Očekáváme od Vás zdravotní a profesní způsobilost.

Nabízíme:

- Vozový park nových a pravidelně servisovaných autobusů Irizar.
- Káva a další nápoje na palubě autobusu Vám budou stále k dispozici.
- Nabízíme možnost dobírání směn, které se mohou stát vítaným přivýdělkem!
- Řadu výhod dle Vašich preferencí v rámci balíčku benefitů.
- Práci pro ryze českou a silnou společnost, se kterou budete zvyšovat kvalitu cestování.
- Věrnostní bonusy při dlouhodobé spolupráci.

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Co vám můžeme nabídnout

Místo pracoviště

Gahurova 237, 760 01  Zlín-Zlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 8. 2022 do 31. 12. 2022

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá), Slovenština (středně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontaktujte nás

Vendula Pilichová
Telefon: +420 722 458 787

Podívejte se jak to u nás vypadá

Jak u nás probíhá výběrové řízení

1.

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala? Pošlete nám svůj životopis!

2.

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista s pozvánkou na pohovor.

3.

Přijďte si s námi popovídat. Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

4.

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

5.

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!