Kontrolor v autobusové dopravě

Chcete být součástí světa žlutých autobusů a pracovat na zlepšení služeb, které poskytuje naše společnost? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Jaká bude Vaše náplň práce:

- zajištění dodržování kvalit a služeb na spojích
- operativně spolupracovat se všemi složkami zajišťující kvalitu a provoz
- aktivní řešení zjištění mimo plánovaný druh kontrol
- zpracování výsledných reportů
- podílet se na odstranění negativních zjištění
- komunikace s kolegy při zajištění náprav zjištěných nedostatků

Očekáváme od Vás:

- min. středoškolské vzdělání
- ochotu cestovat
- reprezentativní a komunikativní vystupovaní
- práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
- praxe v dopravě výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

- zajímavou práci v oblasti dopravy
- zázemí silné české společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- praxe v zavedené dopravní společnosti
- příležitost k seberealizaci
- řadu zaměstnaneckých výhod

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Co vám můžeme nabídnout

Místo pracoviště

Křižíkova 345/4, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Kontaktujte nás

Miroslav Jonáš

Podívejte se jak to u nás vypadá

Jak u nás probíhá výběrové řízení

1.

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala? Pošlete nám svůj životopis!

2.

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista s pozvánkou na pohovor.

3.

Přijďte si s námi popovídat. Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

4.

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

5.

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!