Kuchař/ka do hotelu v Rakousku - 2 týdny práce/1 týden volno

Milujete lyžování a hory? Nejste spokojeni se svým životem? Změnte ho!! Máme pro vás práci v našich dvou horských hotelích v rakouských Alpách. Jedná se o hotel Wallackhaus, který leží ve výšce 2304 m.n.m. a hotel Tieflehnerhof Pitztalhaus , který se nachází hned u ledovce Pitztal.

Pracovní náplň:

- příprava večeří a obědového bufetu v hotelu v Rakousku
- směnování: 2 týdny práce v Rakousku, 1 týden volno

Nabízíme:

- měsíční základní čistá mzda 2.000 EUR
- 13. a 14. plat
- ubytování a stravu zdarma
- skipas zdarma
- nástup prosinec 2022
- zaškolíme vás

Očekáváme:

- zkušenost s pozicí kuchaře v CZ, zkušenost v Rakousku výhodou
- pečlivost
- samostatnost

Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těšíme na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Co vám můžeme nabídnout

Místo pracoviště

Rakousko, Rakousko

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

2000 EUR/měsíc

Benefity

Ubytování/příspěvek na ubytování, 13. plat, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

STUDENT AGENCY k.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktujte nás

Vendula Pilichová
Telefon: +420 722 458 787

Podívejte se jak to u nás vypadá

Jak u nás probíhá výběrové řízení

1.

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala? Pošlete nám svůj životopis!

2.

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista s pozvánkou na pohovor.

3.

Přijďte si s námi popovídat. Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

4.

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

5.

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!