Volné pozice

Inovujeme, budujeme, měníme.
Může to být i vaše cesta.

Neustále rosteme, a proto často hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou dělat skvělé produkty, které budou naši zákazníci milovat.

Najděte si své místo ve STUDENT AGENCY i vy.

Radim Jančura

Vím, kde chci pracovat

Chci vidět všechna volná místa

Nabízíme širokou škálu pracovních pozic:

0 volných míst
Zvolte oddělení/pozici
Řidič/ka, strojvedoucíTechnické poziceProdejní poziceAdministrativaITStevard/kaOstatní
Vyberte společnost
STUDENT AGENCYRegioJetOrbix
Typ úvazku
BrigádaPráce na plný úvazekPráce na zkrácený úvazek Pozice pro absolventy
Nenašli jste vhodnou pozici?

Chtěli byste pracovat ve STUDENT AGENCY, ale aktuálně pro vás nenabízíme vhodnou pozici? Nevadí. Pošlete nám svůj životopis, a pokud se taková objeví, budeme vás kontaktovat.

Stevard/ka Prodejní pozice Administrativa Marketing IT Řidič/ka, strojvedoucí Technické pozice Ostatní
Pár rad, než začnete tvořit životopis:
  • dobře si přečtěte pracovní náplň a požadavky na vybranou pozici
  • v životopise vždy uvádějte kompletní a aktuální informace
  • nezapomeňte uvést svůj telefon a emailovou adresu

Jak zvýším svoje šance

Co radí naši personalisté k tvorbě životopisu nebo přípravě na pohovor

Životopis je stručným soupisem toho, kdo jste, co máte po profesní i studijní stránce za sebou a co umíte. Je vaší vizitkou a také tím prvním, podle čeho si o vás může udělat personalista obrázek. Tvořte životopis s myšlenkou, že personalistu musí na první pohled zaujmout, protože denně projde několik desítek životopisů. Pište přehledně, stručně, vyvarujte se chyb a buďte upřímní.

Životopis krok za krokem:
  • začněte základními údaji o sobě a uveďte kontakty, na kterých vás zastihneme
  • přehledně popište své dosavadní pracovní zkušenosti
  • podělte se s námi o své vzdělání
  • sepište co umíte a ovládáte, například jakými mluvíte jazyky, nebo jak si rozumíte s počítačem
  • připište i co vás baví a jaké máte zájmy
  • můžete přiložit svoji fotku

A máte hotovo…

Na pohovoru se personalista snaží vás co nejvíce poznat a posoudit, jestli se na danou pozici hodíte. Posuzuje mimo jiné také to, jestli zapadnete do týmu, se kterým budete spolupracovat. Délka pohovoru je různá, podle pozice, na kterou se hlásíte. Může trvat 20 minut a klidně i hodinu.

5P pohovoru
  • Přesnost
  • Připravenost
  • Přirozenost
  • Pozitivita
  • Pohotovost

Na naši schůzku přijďte přesně. Dochvilnost ukazuje, jak jste schopní zorganizovat si čas a jak vám na dané schůzce záleží. Přijďte připravení a pokud vás něco zajímá, ptejte se. Rádi uvidíme, že se o firmu doopravdy zajímáte, máte představu o tom, co děláme a proč s námi chcete spolupracovat.

Pamatujte, že neexistují dobré a špatné odpovědi. Cílem pohovoru je navzájem se lépe poznat, proto vsaďte na přirozenost, nebuďte zbytečně nervózní a nebojte se projevit svou osobnost.

První dojem je důležitý, proto ho nepodceňujte. Berte naše setkání pozitivně, my se těšíme, až vás poznáme. Nelekejte se otázek, které vám klademe. Nehledejte v nich ani žádné záludnosti. Je možné, že jen chceme vidět vaši reakci.

Jak u nás probíhá výběrové řízení

1.

Našli jste v naší nabídce práci, která vás zaujala?
Pošlete nám svůj životopis!

2.

Pokud splňujete požadavky na vámi vybranou pozici, do dvou týdnů vás kontaktuje náš personalista
s pozvánkou na pohovor.

3.

Přijďte si s námi popovídat. Navzájem si o sobě něco řekneme, pobavíme se o vašich zkušenostech a motivaci s námi spolupracovat. Připravte si na nás otázky, které vás zajímají.

4.

U některých pozic se potkáme i vícekrát. Čekají vás pak například případové studie, modelové situace a odborné, či psychologické testy.

5.

Jsme v cílové rovince. Pečlivě zhodnotíme všechny části výběrového řízení a do dvou týdnů se vám ozveme s výsledkem. Pokud jsme si navzájem padli do oka, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech vašeho nástupu.

Gratulujeme, stáváte se součástí našeho týmu!